|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
ZADNJIH 5 OBVESTIL
N P T S Č P S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Nahajate se tukaj

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    Učitelj

    Razrednik

    Poučuje

    e-naslov

    Darinka Drmaž Lavrič

    1.a

    kemija, biologija, naravoslovje, razredništvo

    darinka.drmaz.lavric@grm-nm.si

    Irena Gorše 1.b

    angleščina, razredništvo

    irena.gorse@grm-nm.si

    Robert Pečarič

    2.a praktični pouk kuharstva in strežbe, razredništvo robert.pecaric@grm-nm.si

    Alenka Lipej Kastrevec

    2.b

    ekonomija v strokovnih modulih, razredništvo

    alenka.lipej.kastrevec@grm-nm.si

    Nina Jarc

    3.a poslovno komuniciranje, geografija, družboslovje, razredništvo nina.jarc@grm-nm.si

    Jože Avsec

    3.b zgodovina, sociologija, zgodovina v strokovnih modulih, poslovno komuniciranje, razredništvo joze.avsec@grm-nm.si

    Urška Mehle

    4.a slovenščina, razredništvo urska.mehle@grm-nm.si

    Katarina Teršar Zalar

    4.b športna vzgoja, zdravstvena vzgoja, razredništvo katarina.tersar.zalar@grm-nm.si
    Anica Oblak Janko 5.a praktični pouk kuharstva, organizatorica p.p., razredništvo anica.oblak.janko@grm-nm.si

    Zvijezdana Cujnik

     

    angleščina

    zvijezdana.cujnik@grm-nm.si

    Andrej Lapanje

     

    športna vzgoja, zdravstvena vzgoja, 

    andrej.lapanje@grm-nm.si

    Marinka Bojanc

     

    matematika

    marinka.bojanc@grm-nm.si

    Maja Skubic Avsec

     

    slovenščina, družboslovje, ravnateljica

    maja.skubic.avsec@grm-nm.si

    Anica Pajer

     

    prehrana v strokovnih modulih

    anica.pajer@grm-nm.si

    Marija Turk

     

    knjižničarka, praktični pouk kuharstva, prehrana v strokovnih modulih

    marija.turk@grm-nm.si

    Irena Jarc

     

    nemščina

    irena.jarc@grm-nm.si

    Anita Beguš

     

    svetovalna delavka, organizatorica prehrane, koordinacija IP

    anita.begus@grm-nm.si

    Jožica Medle

     

    umetnost

    jozica.medle@grm-nm.si

    Luka Novak

     

    fizika

    luka.novak@grm-nm.si

    Slavica Šterk

     

    praktični pouk turizma, turizem v strokovnih modulih

    slavica.sterk@grm-nm.si

    Urška Mihelič

     

    matematika

    urska.mihelic@grm-nm.si

    Neva Vrčko Novak

     

    slovenščina

    neva.vrcko.novak@grm-nm.si

    Andreja Dvojmoč

     

    praktični pouk kuharstva

    andreja.dvojmoc@grm-nm.si

    Tea Zakšek

     

    informatika

    tea.zaksek@grm-nm.si

    Franci Mežič

     

    praktični pouk strežbe

    franci.mezic@grm-nm.si

    Rok Zupan

     

    praktični pouk strežbe, organizator PUD-a

    rok.zupan@grm-nm.si

    Drago Košak

     

    prehrana v strokovnih modulih

    drago.kosak@grm-nm.si

    Anica Pezdirc   informatika anica.pezdirc@grm-nm.si

    Tatjana Ravnih

     

    praktični pouk kuharstva

    tatjana.ravnih@grm-nm.si

    Luciana Šuran

     

    italijanščina 

    luciana.suran@grm-nm.si

    Renata Kus Pisek

      poslovno komuniciranje renata.kus.pisek@grm-nm.si