|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

    STIKI S STARŠI

    Na šoli želimo, da starši redno obiskujete roditeljske  sestanke in govorilne ure.  Roditeljska sestanka bosta v mesecu septembru ter po koncu prvega ocenjevalnega obdobja (januarja 2020).

    Govorilne ure bodo potekale vsako prvo delovno sredo v mesecu novembru, decembru, marcu, aprilu in maju, praviloma med 16.00 in 17.00 uro. Decembra in aprila bodo na govorilnih urah prisotni vsi učitelji, kot tudi na obeh roditeljskih sestankih. Za druge termine popoldanskih govorilnih ur  ter dopoldanske termine se starši lahko dogovorijo z razrednikom.

    Na pogovor s posameznim učiteljem lahko pridete tudi v času dopoldanskih govorilnih ur, dan in uro bo objavljena na šolskih spletnih straneh.

    Starši bodo lahko informacije o ocenah in izostankih dijakov dobili tudi preko e-Asistenta.

     

     

    RODITELJSKI SESTANKI

     

    1. roditeljski sestanek

    17.09.2019         za  vse letnike.

     

    2. roditeljski sestanek

    21.01.2020           za vse letnike (razen za 3. B).

    03.03.2020           za 3. B oddelek.

     

    GOVORILNE URE

    Vsak prva delovna sreda v novembru, decembru, marcu, aprilu in maju med 16.00 in 17.00 uro.

     

     

    DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

     

     

    IME IN PRIIMEK

    TERMIN

    Maja Skubic Avsec

    SREDA, 7.50 – 9.35

    Teja Franko

    TOREK, 10.45 – 11.30

    Sebastjan Repnik

    PETEK, 10.00 – 10.45

    Slavica Šterk

    PONEDELJEK, 11.35 – 12.20

    Urška Mihelič

    SREDA, 10.45 – 11.45

    Marinka Bojanc

    SREDA, 10.45 – 11.30

    Silvestra Zupančič

    ČETRTEK, 10.45 – 11.30

    Katarina Teršar Zalar

    PETEK, 11.35 – 12.15

    Urška Mehle

    PETEK, 10.45 – 11.30

    Alenka Lipej Kastrevec

    SREDA, 8.40 – 9.25

    Marija Turk

    PONEDELJEK, 9.55 – 10.40

    Andreja Dvojmoč

    TOREK, 8.40 – 9.25

    Anica Pajer

    TOREK, 8.40 – 9.25

    Jože Avsec

    PONEDELJEK, 8.40 – 9.25

    Irena Gorše

    PETEK, 7.00 – 7.45

    Anica Strojin

    SREDA, 9.55 – 10.40

    Anita Beguš

    PONEDELJEK, 7.50 – 8.35

    Andrej Lapanje

    ČETRTEK, 11.35 – 12.20

    Marjeta Dolinar

    TOREK, 9.00 – 10.00

    Anica Oblak Janko

    TOREK, 9.00 – 10.00