|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

    Obvestilo o prvem šolskem dnevu

    Spoštovani!

     

    Obveščamo vas, da se bo pouk na Srednji šoli za gostinstvo in turizem začel v ponedeljek, 2. septembra 2019, ob 8.00 uri.

     

    Dijaki prvih letnikov se zberete pred šolo (Ulica talcev 3, 8000 Novo mesto), ostali dijaki pa po razporedu v matični učilnici.

     

     

    Prijetne in dogodivščin poln preostanek počitnic vam želimo in vas lepo pozdravljamo.

     

    Poklicna matura - OBVESTILO!

    Zaradi nepredvidenih dogodkov so spremenjeni datumi ustnega izpita za 2. in 4. izpitno enoto, in sicer:
    - ustni izpit iz 2. izpitne enote (gastronomija in turistične storitve) bo v četrtek, 29. 8. 2019, ob 8.00, in ne v torek, 27. 8. 2019, kot je bilo prvotno objavljeno;

    - ustni izpit iz 2. izpitne enote (gastronomija in turizem s podjetništvom) bo v četrtek, 29. 8., ob 8.30, in ne v torek, 27. 8. 2019, kot je bilo prvotno objavljeno;

    - praktični del z zagovorom 4 izpitne enote (izdelek oz. storitev z zagovorom – turizem) pa bo v torek, 27. 8. 2019, ob 8.00 in ne v četrtek, 29. 8. 2019, kot je bilo prvotno objavljeno;

    - praktični del z zagovorom 4 izpitne enote (izdelek oz. storitev z zagovorom – kuharstvo) pa bo v torek, 27. 8. 2019, ob 13.00 in ne v četrtek, 29. 8. 2019, kot je bilo prvotno objavljeno.

    Hvala za razumevanje.

    Šolska maturitetna komisija

    TERMINSKI PLAN JESENSKEGA ROKA POKLICNE MATURE 2019

    TERMINSKI PLAN

    JESENSKEGA ROKA POKLICNE MATURE 2019

    DATUM

    URA

    IZPITNA ENOTA/PREDMET

     

    Sobota,

    24. 8. 2019

     

    Ob 9.00

     

    PISNI DEL 1. IZPITNE ENOTE

    (predmet SLOVENŠČINA)

     

     

    Ponedeljek,

    26. 8. 2019

     

    Ob 9.00

     

    PISNI DEL 3. IZPITNE ENOTE

    (predmet MATEMATIKA)

     

     

    Sreda,

    28. 8. 2019

     

     

    Ob 9.00

     

    PISNI DEL 3. IZPITNE ENOTE

    (predmet ANGLEŠČINA, NEMŠČINA)

     

     

    Petek,

    30. 8. 2019

     

    Ob 9.00

     

    PISNI DEL 2. IZPITNE ENOTE

    (predmet GASTRONOMIJA IN TURIZEM S PODJETNIŠTVOM, GASTRONOMIJA IN TURISTIČNE STORITVE)

     

     

    Ponedeljek,

    26. 8. 2019

     

     

    Ob 8.00

     

    Ustni del 3. izpitne enote (predmet ANGLEŠČINA, NEMŠČINA)

     

     

    Torek,

    27. 8. 2019

     

     

    Ob 8.00

     

    Ustni del 2. izpitne enote

    (predmet GASTRONOMIJA IN TURISTIČNE STORITVE)

     

     

    Torek,

    27. 8. 2019

     

     

    Ob 8.30

     

    Ustni del 2. izpitne enote

    (predmet GASTRONOMIJA IN TURIZEM S PODJETNIŠTVOM)

     

     

    Sreda,

    28. 8. 2019

     

    Ob 8.00

     

    Ustni del 3. izpitne enote

    (predmet MATEMATIKA)

     

     

    Četrtek,

    29. 8. 2019

     

     

    Ob 8.00

     

    Praktični del z zagovorom 4. izpitne enote (IZDELEK OZ. STORITEV IN ZAGOVOR – kuharstvo, turizem)

     

     

    Ponedeljek, 2. 9. 2019

     

    Ob 12.30

     

    Ustni del 1. izpitne enote

    (predmet SLOVENŠČINA)

     

     

    Ponedeljek,

    9. 9. 2019

     

     

    Ob 13.00

     

    Seznanitev kandidatov z uspehom na jesenskem roku POM 2019

     

     

     

    Opombe:

    1. Terminski razpored velja za izobraževalne programe: GASTRONOMSKI TEHNIK in GASTRONOMSKO-TURISTIČNI TEHNIK.

     

    1. Prostorska razporeditev in podrobnejša časovna razporeditev kandidatov pri ustnem delu izpita  bo znana na dan posameznega izpita.

     

    1. Svetujemo vam, da pridete na pisne izpite 30 minut pred pričetkom pisanja.

     

    1. Pred pristopom na jesenski rok poklicne mature morajo biti poravnane vse finančne obveznosti (odrasli kandidati).

     

     

     

     

     

     

    Tajnica ŠMK:

    Predsednik ŠMK:

     

    Maja Skubic Avsec

    Jože Avsec

     

    ZAKLJUČNI IZPITI 2018/19 – JESENSKI ROK

    1. Izpitna enota: SLOVENŠČINA

    Pisni izpit v  ponedeljek, 26. 08. 2019,  ob 9.00.

    Ustni izpit v sredo, 28. 08. 2019, ob 8.00.

     

    2. Izpitna enota: IZDELEK OZIROMA STORITEV IN ZAGOVOR

    Izdelek iz kuharstva in zagovor

    Praktični del izpita v torek, 27. 08. 2019. ob 7.00. 

    Zagovor v  torek, 27. 08. 2019. ob 12.00. 

     

    Storitev iz strežbe in zagovor

    Praktični del izpita v torek, 27. 08. 2019. ob 7.00. 

    Zagovor  v   torek, 27. 08. 2019. ob 12.00. 

    RAZPORED DOPOLNILNIH in POPRAVNIH IZPITOV (jesenski rok)

    Izpiti  bodo potekali od  ponedeljka, 19. 8. 2019 do četrtka, 22. 8. 2019.  Prostor izpita in komisije bodo objavljene  na oglasni deski šole.

    PONEDELJEK, 19. 8. 2019

    • MATEMATIKA: pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • M18 – SV (Slovenska vina) : ob 8.00
    • SOCIOLOGIJA:  ob 8.00
    • ŠPORTNA VZGOJA:  ob 7.30 (na igrišču Loka)

    TOREK, 20. 8. 2019

    • ANGLEŠČINA : pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • POKAN (Poslovno komuniciranje v angleškem jeziku): pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • NEMŠČINA:  pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • M4 - NKD (Naravna in kulturna dediščina): ob 8.00
    • M12 - SNJ (Slovenske narodne jedi): ob 8.00
    • M1 - OVG (Osnove  v gostinstvu):  ob 8.00
    • TURIZEM: ob 8.00
    • GTG (Gostinstvo in turizem del gospodarstva): ob 8.00

    SREDA, 21. 8. 2019

    • SLOVENŠČINA:  pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • M8 – SIO (Strežba izrednih obrokov) : ob 8.00
    • INFORMATIKA: ob 8.00

    ČETRTEK, 22. 8. 2019

    • ZGODOVINA:  ob 8.00

    PREVZEM SPRIČEVAL PO POPRAVNIH IZPITIH

    Obveščamo vas, da lahko letna spričevala oz. obvestila o uspehu po izpitih prevzamete v tajništvu šole med 8. 7. 2019 in 10. 7. 2019 od 7.30 do 12.00.

    RAZPORED DOPOLNILNIH in POPRAVNIH IZPITOV (spomladanski rok)

    Izpiti  bodo potekali od  ponedeljka, 1. 7. 2019 do srede, 3. 7. 2019.  Prostor izpita in komisije bodo objavljene  na oglasni deski šole.

    PONEDELJEK, 1. 7. 2019

    • MATEMATIKA: pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • NEMŠČINA:  pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • POKAN (Poslovno komuniciranje v angleškem jeziku): pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • STIJ (Strokovna terminologija v italijanskem jeziku): ob 9.00
    • NJ (Narodne jedi): ob 8.00
    • KEMIJA: ob 8.00
    • BIOLOGIJA: ob 8.00
    • M4 -  PRO (Priprava rednih obrokov): ob 8.00
    • ŠPORTNA VZGOJA:  ob 7.30 (na igrišču Loka)

    TOREK, 2. 7. 2019

    • SLOVENŠČINA:  pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • ANGLEŠČINA : pisno ob 7.30, ustno ob 9.00
    • TURIZEM: ob 8.00
    • PIK (Predpisi in kalkulacije):  ob 8.00
    • SOCIOLOGIJA:  ob 8.00

    SREDA, 3. 7. 2019

    • M1 - OVG (Osnove  v gostinstvu):  ob 8.00
    • M3 – OGP (Oblikovanje gostinske ponudbe) : ob 8.00
    • M4 - NKD (Naravna in kulturna dediščina): ob 8.00
    • M5 - PRO (Priprava rednih obrokov): ob 8.00
    • SKG (Stroški in kalkulacije v gostinstvu):  ob 8.00
    • M9 TSV (Turistično spremljanje in vodenje): ob 8.00

    Prevzem spričeval

    Obveščamo vas, da lahko spričevala ali obvestila o uspehu prevzamete v tajništvu šole, in sicer:

    od 26. 7. 2019 do 5. 7. 2019

    in

    - od 19. 8. 2019 do 23. 8. 2019

    Vodenje plesalcev po Novem mestu

    Od 9. do 14. junija v Novem mestu poteka projekt Refresh Heritage Week. Cilj projekta je, da mladi umetniki oživijo bogato kulturno dediščino.  Organizator letošnjega ustvarjalnega tedna dediščine je, kot že rečeno, Mestna občina Novo mesto, kjer bodo mladi plesalci in plesalke iz Španije, Italije in Romunije s plesnimi koreografijami popestrili vsakoletni novomeški festival Teden kultur. Tudi jaz sem imel priložnost, da sem za njih pripravil krajše turistično vodenje po dolenjski prestolnici. Ogledali so si zbirke v Dolenjskem muzeju, Kapitelj, frančiškanski samostan, Breg in še nekaj drugih znamenitosti.

     Alen Golobič, 2.a

    VABILO K VPISU

    Spoštovani učenci, učenke in starši!

    Obveščamo Vas, da bo vpis v izobraževalna programa gastronomske in hotelske storitve (poklic gastronom-hotelir) in gastronomija in turizem (poklic gastronomsko-turistični tehnik) na Srednji šoli za gostinstvo in turizem, Ulica talcev 3, 8000 Novo mesto, potekal v TOREK, 18. 6. 2019:

    Bodoči dijaki so razdeljeni v tri skupini:

    1. skupina (3-letni: gastronom - hotelir) od 8.00 do 9.30 – vpis bodočih dijakov s priimki A–H,

    2. skupina (3-letni: gastronom - hotelir) od 9.30 do 11.00 – vpis bodočih dijakov s priimki K-Ž,

    3. skupina (4-letni: gastronomsko - turistični tehnik) od 11.30 do 14.30.

     

    Strani